.

Aktualne: Stronę odświeżyłem o materiały poświęcone nowemu albumowi ERY - The Mass. Są to nowe tapetki i wygaszacze w dziale Download, opis albumu w dziale Muzyka oraz możliwość zagłosowania w Sondzie na ulubiony utwór trzeciego albumu. Spore zaległości w aktualizowaniu strony wynikają z mojego ciągłego braku czasu :-(


Witam na stronie poświęconej w całości muzyce eRy, jej twórcy - Ericowi Levi. Chciałbym aby strona nie była tylko miejscem zdobywania informacji na temat eRy, ale również, aby wszyscy jej miłośnicy mogli wyrazić swoją opinię.


Pamiętam dobrze jak usłyszałem po raz pierwszy w radiu utwór eRy - "Ameno". Była to w tedy bardzo popularna piosenka i przypadła mi do gustu. Jednak jak każdy "HIT" dość szybko przemija i po Ameno niewiele zostało. Nieliczni jednak (w tym również ja), którzy postanowili kupić album eRy odkryli, że Ameno jest jedynie małą częścią tego co może dać muzyka Erica Levi pod postacią takich wspaniałych pieśni jak np. Era, Mother, Avemano no i oczywiście Impera, do której jednak trzeba chyba "dojrzeć" przez długi bowiem czas pomijałem ją.

Pojawiła się również druga część eRy. Byłem jednak błędnie przekonany, że druga płyta będzie w dużej mierze opierać się na sukcesie poprzedniej i materiał w niej zawarty będzie ubogi. Jednak i tym razem eRa okazała się wspaniała. Opis i opinie o każdym utworze można oczywiście znależć w dziale Muzyka.


Zapraszam więc serdecznie do przeglądania mojej strony. Mam również nadzieję, że jej lektura sprawi Wam przynajmniej część radości, jaką ja miałem podczas jej tworzenia.

M.K.Medium

 


Copyright© 2001-2004 M.K.Medium